Pokoje Gośćinne u Sobka

Strona główna Księga Gości

Księga Gości
miejsce super!!!!!
dodano przez: M.Dokurno
Wspaniały wypoczynek,bardzo dobre warunki, piękne widoki i cisza ,sympatyczny gospodarz i jego przemiła mama.Polecamy wszystkim!!!!!!!

super miejsce
dodano przez: tadeusz sikorski
wspaniale miejsc piękne widoki wszędzie blisko sebastian super gość na pewno chcielibyśmy jeszcze tam wrocic Tadeusz z Zyrardowa

sac longchamp pas cher
dodano przez: sac longchamp pas cher
Hello,that is a good post.Thanks for sharing!

Świetne miejsce!
dodano przez: Maciek z Łodzi
Polecam każdemu z czystym sumieniem, wiele razy byłem w Pieninach i wreszcie znalazłem świetną bazę wypadową w góry.

Wspaniałe miejsce! :-)
dodano przez: Justka
Mimo, iż spędziłyśmy z koleżankami tylko jedną noc uważamy, że miejsce jest przepiękne, gospodarz przesympatyczny, bardzo pomocny, spełnia zachcianki swoich gości :-) Na pewno jeszcze nie raz tam powrócimy i to zdecydowanie na dłużej :-)

Fantastyczny pobyt !
dodano przez: Dariusz i Magda Nawrot
Spędziliśmy tu z żoną fantastyczny tydzień ! Kwaterę wybraliśmy kierując się opiniami na stronie i nie zawiedliśmy się w żadnym przypadku. Zarówno samo miejsce jak i nocleg na najwyższym poziomie. Ciężko było wyjeżdżać, zarezerwowaliśmy więc kolejny pobyt na wrzesień i już nie możemy się doczekać jesieni w Pieninach... Dziękujemy i do zobaczenia !

Wymarzone miejsce
dodano przez: A. i M. Marecki
Świetny urlop w wymarzonym miejscu, warunkach i towarzystwie bardzo miłego i dbającego Właściciela ! Jedno z najpiękniejszych miejsc w jakich byliśmy i do jakiego na pewno chcemy jeszcze wrócić. Zżyliśmy się z Gospodarzem :-) obiecał zadzwonić, ale jakoś nie dzwoni od dłuższego czasu, choć pisał, że usilnie się starał, tylko mu się nie udało, bo mamy podobno telefon zepsuty. No cóż, pewnie nowi goście i nowi znajomi, a my poszliśmy w odstawkę... ;-)

Świetna miejscówka!
dodano przez: Monika i Piotrek (Medaliki)
Cudowne miejsce z przepięknym widokiem!Świetna baza wypadowa na szlaki.Pokoje dokładnie takie jak na zdjęciach, wszystko super, włączając w to i Gospodarza:)Szkoda tylko, że byliśmy tak krótko... no cóż... październik. Ale na pewno wrócimy.

Oaza ciszy przy hałasie potoku
dodano przez: Janusz i Grażyna ze Szczecina
Co do miejsca i warunków prawie wszystko zostało tu napisane,oczywiście w sensie pozytywnym.Naprawdę można odpocząć i naładować baterie.Widoki to trzeba obejrzeć osobiście,żadne zdjęcia nie oddają rzeczywistości.Gospodarz to prosty,młody miły człowiek(pozdrowienia dla mamy).Skrupulatnie liczy dudki i słusznie bo z różnymi gośćmi ma do czynienia.Jednak dla miłych gości zrobi wiele,np.zagra na fujarce wykonanej z gałęzi czarnego bzu. Ps.Pozdrowienia dla gości z Wolina-darczyńców fujarki.Pan Sebastian przegwizdywał się z licznie tam fruwającymi kopciuszkami.No ale początki zawsze są trudne hahaha.No to na koniec krótko.Polecamy Wszystkim ceniącym ciszę i spokój.Copyright 2009-2018 - Wszelkie prawa zastrzeżone przez serwis Infoturystyka.pl
powrót na górę